Accommodation in Croatia

Book your holiday apartment directly from property owners

Domy i apartamenty w Chorwacji
Basen Zwierzę domowe
Pralka do prania Sauna
Zmywarka TV-satelitarna/kablowa
Łóżeczko dziecięce Teren zamknięty
Widok na morze/jezioro Internet

Apartamenty Molunat Chorwacja, kwatery prywatne Molunat

Molunat to mała wioska rybacka na samym południu chorwackim wybrzeżu Adriatyku. Aby dać trochę więcej perspektywy na swoje położenie wywłaszczenie, wieś ma 40 km oddalone od Dubrownika i około 20 od Cavtat i na lotnisko lokalne. Transport w Molunat jest dobrze zorganizowana i autobus linii przechodzi przez nią kilka razy dziennie.

Istnieją żadne rzeczywiste hotele Molunat. Jednakże, kwatery prywatne w Molunat jest dość powszechne i dlatego istnieje wiele bilety Molunat dostępnych na wyciągnięcie ręki. Jeśli próbujesz zarezerwować willi wakacje w ostatniej chwili i znaleźć się pecha, pewni, będzie można znaleźć mieszkanie lub przynajmniej pokój w Molunat.

Jednak dla wszystkich, że mają tendencję do chodzenia na ryzykowny stronie życia, nie bójcie się, obóz auto w Molunat jest dostępna dla Ciebie.Molunat mieszkańcy są bardzo gościnni i zazwyczaj podnieść turystycznych, które przechodzą przez wioskę i przekonać ich do pozostania na dłużej niż zaplanowaliśmy. Ich technika perswazja jest zbudowany wokół specjały dla smakoszy w Molunat jak nawet w Dubrowniku kucharze mocno polegać na swoich receptur. Nie ma, że ​​wiele restauracji. Jednak restauracje, które nie służą do mieszkańców i turystów naprawdę dbać o swoich gości. Złapania ryby zaledwie kilka metrów od restauracji w Molunat tak świeżość żywności nigdy nie jest naprawdę wątpliwość.

Istnieje również kilka barów kawiarni w Molunat, poczta, sklep ze świeżych produktów. Dlatego twoje podstawowe potrzeby z pewnością będą pokryte w Molunat.Istnieją dwa bardzo interesujące fakty, które czynią Molunat tak wyjątkowe. Na przykład zła pogoda w Molunat jest praktycznie nie istnieje jako miejsce zbudowano więc rodziny mogły schować się tam podczas surowej huragany. Natura jest całkowicie nienaruszony, która ostatecznie stała się bardzo urodzajna ziemia idealny dla wzrostu roślin później wykorzystywane jako leków ziołowych.

Plaże są przeważnie piaszczyste Molunat który jest idealny dla rodzin z małymi dziećmi. Rozrywka jest dość podobna do reszty małych wioskach, które są w pobliżu Dubrownika i koncentruje się wokół pływanie, opalanie i nurkowanie z akwalungiem, przy czym ten ostatni najczęstszym rodzajem działalności nie z powodu zróżnicowanego życia podwodnego.

Joomla SEF URLs by Artio
FaLang translation system by Faboba