Accommodation in Croatia

Book your holiday apartment directly from property owners

Domy i apartamenty w Chorwacji
Basen Zwierzę domowe
Pralka do prania Sauna
Zmywarka TV-satelitarna/kablowa
Łóżeczko dziecięce Teren zamknięty
Widok na morze/jezioro Internet

Lovran Chorwacja, Apartamenty, kwatery prywatne i pokoje Lovran

Lovran ma bardzo długą tradycję jako atrakcji turystycznej. Z wszystkich miast na wschodniej stronie Učka, wybrzeża Liburnija, Lovran jest najstarszym miastem. Posiada centralną część, którego początki sięgają do wieku średniego, tej części miasta kiedyś otoczone wielkimi murami i basztami. Dobry klimat, śródziemnomorskiej roślinności i wielki położenie geograficzne są przyczyny, że turystyka rozwinęła się tak szybko na początku 20.th wieku, kiedy to austriacki szlachetny odkrył ten obszar. Dzisiaj, Lovran ma bogate dziedzictwo historyczne, 100 lat tradycję turystyczną, nienaruszoną przyrodą, infrastruktura itd.

Zakwaterowanie w Lovran:

Podobnie jak we wszystkich innych miejscach turystycznych w Chorwacji, Lovran oferuje szeroki wybór zakwaterowania: od luksusowych hoteli i willi romantycznych, do prywatnych domów i mieszkań, turystyki wiejskiej lub boczne obozowej w Medveja.Wybrał co Ci odpowiada najbardziej.

Kilka mieszkań w Lovran znajdują się w starych willi z 20 wieku, nie wszystkim z nich zostały odnowione / zmodernizowany, ale pod względem uroku i dotyk historycznej, apartamenty te naprawdę daje wartość dla pieniędzy.

Rzeczy do zobaczenia - Zabytki w Lovran:

Lovran jest dość małym miastem, więc główne działania to wycieczka, która jest organizowana przez kilka agencji w mieście. Niektóre z najbardziej popularnych wycieczki z miasta: park narodowy Brijuni, pobliskie wyspy, Postojna pin w Słowenii, czy Wenecji we Włoszech.

Jeśli jesteś w stanie być w Lovran w październiku, starają się uczestniczyć marunada, Fiesta z kasztanów.

Ponadto, należy odwiedzić kościół Świętego Jerzego w Lovran. Zbudować w 12 i odnowiony w 15 wieku. Istnieje wiele elementów gotyckie i barokowe w kościele.

Gdzie zjeść w mieście:

Lovran jest miastem turystycznym, i oczywiście jest pełna restauracji, pizzerii itp. Niektóre z najbardziej znanych specjałów w Lovran są prosciutto i serem z Grobnik, różne typy domowym makaronem, królik na półmisku, jagnięcina, maneštre (może to byćspożywany jako zupa, jeśli warzywa są głównym składnikiem (która jest najczęściej miejsce), ale może to być główny posiłek, jeśli dodać "trudny" substancje, jak np. produktów mięsnych. Oczywiście, jak wszędzie indziej, owoce morza jest bardzo . wspólne Niektóre z miłych miejsc do jedzenia w Lovran są: pizzeria Bellavista, restauracja Draga di Lovrana, Excelsior tawerna, itp.
Joomla SEF URLs by Artio
FaLang translation system by Faboba