Accommodation in Croatia

Book your holiday apartment directly from property owners

Domy i apartamenty w Chorwacji
Basen Zwierzę domowe
Pralka do prania Sauna
Zmywarka TV-satelitarna/kablowa
Łóżeczko dziecięce Teren zamknięty
Widok na morze/jezioro Internet

Hotel-Park-in-RovinjIstria i półwyspu Istria jest ośrodkiem turystycznym Chorwacji, ponieważ już w 1960 roku przemysł turystyczny jest stale rozwija ofertę turystyczną, która jest nic dziwnego, jak w branży turystycznej, przez wiele jest najważniejszym źródłem dochodów w tej dziedzinie Chorwacja.

Istria położony jest w północno-zachodniej części kraju pomiędzy zatokę Kvarner i Zatoki Trieście. Większość ludzi łączyć Istrii tylko z Chorwacją, ale w sensie geograficznym, o 10% z półwyspu jest faktycznie na terytorium Słowenii i Włoch.

Półwyspu Istria oferuje zróżnicowany krajobraz, wybrzeże jest dość płaska i stosowany głównie do hodowli i uprawy winorośli w centrum półwyspu krajobraz pokryty jest wzgórzami, szczególnie w okolicach Motovon i Grožnjan, gdzie mnóstwo doskonałego wina można znaleźć w części południowo-wschodniej Učka górach buduje granicę do Kvarner.

Miasta, aby odwiedzić na wakacje

Umag jest położony tylko kilka kilometrów od granicy Słowenii co czyni go popularnym miejscem nie tylko w miesiącu letnim. Liczne hotele i doskonałe zaplecze sportowe szczególnie do tenisa dokonały Umag popularnym celem szkoleń obozów poza głównym sezonem. Nice little old town jest wiedzieć, dla informatyków znakomitych restauracji rybnych.

Novigrad położony jest 15 km na południe od Umagu, miasto kiedyś zupełnie anonimowy, ale ostatnie lata, Novigrad stała się coraz bardziej popularnym miejscem wypoczynku, nowe hotele, nowa marina, niektóre wielki kemping i coraz więcej kwater prywatnych mają wzrosła popularność Novigrad jako i Istrii miejsce na wakacje.

novigrad

Porec to kolejny 16 km wzdłuż wybrzeża Istrii, miasto przez lata był jednym z najbardziej popularnej miejscowości na Istrii. Główną atrakcją jest starówka w Porec, z chronionego UNESCO Bazylika Eufrazjusza. Dużo Kwatery prywatne znajdują się w centrum miasta i na przedmieściach na północ od miasta, obszar na południe od Porec jest dosłownie wypełniona hoteli.

Vrsar znajduje się mniej niż 10 km na południe od Porec, miasto jest bardzo popularnym miejscem wśród wczasowiczów i żeglarzy. Największy kemping naturystów w Europie Koversada położony jest w sąsiedztwie Vrsar. Większość kwatery prywatne znajdują się dość blisko do centrum miasta.

Rovinj jest niekwestionowana jedno z najpiękniejszych miast w Chorwacji, stara część miasta, która dziś znajduje się na półwyspie (stosowane być Island) jest jak żywe muzeum, miejsca jest pełna zabytkowej kamienicy. "Riva" jest pełna ludzi siedzących w licznych kawiarni i restauracji wzdłuż nabrzeża. Hotele usytuowane są głównie w południowej części centrum miasta, prywatne apartamenty znajdują się w całym mieście.

Pula jest największym miastem w Istrii liczące 70.000, robić na dużą naturalny port miasto stało się "centrum" Istrii już z powrotem w 1 wieku, kiedy to Rzymianie panował. Architektoniczne pozostały z Imperium Rzymskiego, obejmują duży amfiteatr ust Arena) oraz Forum Romanum i kilka innych budynków. W ciągu ostatnich dziesięcioleci Pula został w procesie transformacji do nowoczesnego miasta turystycznego jest dzisiaj, miasto część Verudela jest głównym hotel i teren obozu w mieście.

Rovinj-gemuese-Markt

Medulin na południowym szczycie półwyspu jest z 9 kempingów, kemping "Mekka" z Istrii, mniej niż 50 lat temu miasto było małe Fishermans wieś, dziś gospodarz miasta ponad 20.000 turystów w sezonie, możliwości jest zainteresowani z roku na rok, z nowego mieszkania i hotele w okolicach miasta.

Rabac położony jest w zatoce Kvarner, tuż pod historycznym Labin miasta, miasto skupia się wokół "Rabac" zatoki. Ludność 1000 osób, jest mnożona przez współczynnik 10 w miesiącach letnich, kiedy Oliva obóz, hotele i wszystkie kwatery prywatne zajmują się gośćmi wakacyjnych.

Inne miasta i informacje o wakacjach w Istrii

Motovun miasto wzgórzu położony w regionie truflowym za Porec.

Groznjan inny miasteczko Hill Top położony między Motovun i Umag.

Bale, Vodnjan, Labin, Fazana i kilka mniejszych miast

Domy z basenem można znaleźć na całym półwyspie Istria zazwyczaj znajdują się one na wsi, są jak wszystko inne w tej dziedzinie zamknąć popularny tak wczesna rezerwacja jest wskazane.

Top oferta kulinarna w Istrii jest wiedzieć, na świeże ryby i oliwą truflową, który znajduje się w okolicach Motovun, ceny słynnej białej trufli idzie do 2.000 Euro / kilogram. Wino Istrii jest koniecznością, w głębi lądu za Novigradu i Poreć jest mnóstwo winiarni, które można łatwo znaleźć, postępując zgodnie ze znakami z napisem drogę winną.

Joomla SEF URLs by Artio
FaLang translation system by Faboba