Accommodation in Croatia

Book your holiday apartment directly from property owners

Domy i apartamenty w Chorwacji
Basen Zwierzę domowe
Pralka do prania Sauna
Zmywarka TV-satelitarna/kablowa
Łóżeczko dziecięce Teren zamknięty
Widok na morze/jezioro Internet

Wakacje i wczasy Baska Voda, Apartamenty Baska Voda Chorwacja

Baška Voda położony jest na Riwierze Makarskiej w środkowej Dalmacji. Według niektórych zabytkowych architektury ustalenia zostało ustalone, że mała wioska o nazwie Biston, został umieszczony w miejscu, gdzie Baska Voda jest dzisiaj. Rozwój miasta miał miejsce w w 18 wieku, gdzie ludzie z obszaru za górskim Biokovo uciekł do miasta jako Turków rozszerzony w okolicy. Architektoniczne ustalenia są nagrobki, biżuterię, pieniądze i nagrobków z nazwiskami najstarszych mieszkańców tego miejsca. Dzisiaj Baska Voda, jest jednym z najbardziej popularnym miejscem wypoczynku na Riwierze Makarskiej. Miasto położone jest 10 km od Makarskiej w 3000 mieszkańcy miasta są mniej lub bardziej wszystkich zaangażowanych w turystykę.

Baska Voda
Zakwaterowanie w Baska Voda:

W bardzo znanej miejscowości turystycznej, Baška Voda oferuje wszystkie rodzaje zakwaterowania. Można znaleźć hotele począwszy od luksusowych do przeciętnej, kwatery prywatne w pokoje, domy rodzinne lub apartamenty w Baska Voda. W okolicy znajdują się również dwa kempingi. Baška Voda ma piękne, piaszczyste i żwirowe plaże, na których można cieszyć się krystalicznie czyste morze oraz szereg atrakcji rekreacyjnych. W pobliży znajdują się dwa opuszczone osady, które zachowały się stare architektury wiejskiej. Te dni, niektóre stare domy są odnowione i są bardzo atrakcyjne restauracje urządzone w stylu starych tawern.

Co warto zobaczyć w Baska Voda:

  • Kościół św Wawrzyńca, który został zbudowany w 18 wieku na fundamentach w zabytkowym budynku.
  • Św Nicole z 19 wieku z dzwonnicą i cenny zbiór elementów etnograficznych i sakralnej.
  • Dwa muzea: jedno z archeologicznych kolekcji i Muzeum paleozoologicznych z największych kolekcji muszli na tym terenie.
  • Możesz zorganizować wycieczkę do Parku Przyrody Biokovo, który jest 15 km od hotelu.

Baska Voda

Gdzie zjeść:

W Baska Voda znajduje się wiele restauracji, pizzerii i tawern. , Co oferują typowe specjały Dalmacji jak pršut, jagnięciny, owoców morza, zwłaszcza z różnych ryb takich jak grouper i wędkarza. Obszar ten znany jest rafioli, typu cookie.

Jak dotrzeć do Baska Voda:

By Car: Take autostrady A1 z Zagrzebia do Ploče, opuścić autostradę na Šestanovac wyjścia, stąd trzeba będzie iść na małej drogi w dół góry, aż trafisz na główny magistrala nadmorska droga), należy pamiętać, że może się tłoczno na tym ostatnim kawałku w ciągu miesiąca letniego.

Samolotem: Najbliższe lotnisko jest jeden w Splicie, a stamtąd jest 70 km. Z lotniska masz następujące opcje transferu. (Wszystkie ceny poniżej są szacunkowe, ceny zależą od kilku czynników, jak pory roku, dni podróżowania itp.)

Autobus - autobusem z lotniska do Splitu centrum, stąd nie ma 300 metrów do miejsca, gdzie często wyjazdu autobusów Baska Voda - Całkowity koszt za ok. osoby. 80-90 Kuna.

Taxi - cena za taksówki jest gdzieś pomiędzy 600 - 800 kun, pamiętaj, aby zgodzić się na ustalonej cenie przed opuszczeniem lotniska.

Transfer - masz możliwość dokonania pre-book transferu gdzie firma wyśle ​​kierowcę, który będzie na ciebie czekał na lotnisku, ceny transferowej 1-3 aplikacji osób. 500-700 Kuna, 4-8 osoby cena powinna wynosić około 700-900 Kuny.

Baska_Voda_IHS_d.o.o

Właściciel podnieść: podczas przeglądania naszej bazy zakwaterowania masz możliwość ustawienia właściciel oferuje odebrać jako kryterium, jeśli przejdziesz do wyszukiwania zaliczki opcji, nie wszyscy właściciele oferują przesyłanie za darmo, ale często robią przelewu na stosunkowo niewielką opłatą.

Joomla SEF URLs by Artio
FaLang translation system by Faboba