Accommodation in Croatia

Book your holiday apartment directly from property owners

 

Main Menu

Znaleźć Mieszkanie

Apartament 2 osoby
Apartament 3 osoby
Apartament 4 osoby
Apartament 5 osoby
Apartament 6 osoby
Apartament 7 osoby
Apartament 8 osoby
Apartament maja
Apartament czerwca
Apartament lipca
Apartament sierpnia
Apartament września
Apartament października

Recommended


Notice: Constant SOL_LIVESITE already defined in /home/campingc/public_html/domains/solitum.hr/modules/mod_solrecommend_left/mod_solrecommend_left.php on line 6

Notice: Constant SOL_HOME already defined in /home/campingc/public_html/domains/solitum.hr/modules/mod_solrecommend_left/mod_solrecommend_left.php on line 7

Notice: Constant SOL_ASSETS already defined in /home/campingc/public_html/domains/solitum.hr/modules/mod_solrecommend_left/mod_solrecommend_left.php on line 8

Živogošće to wieś, która składa się z 3 nawet mniejszych miejscowości położonych tuż przy brzegu: Blato, Porat i Duba. Jeśli zamierzasz spędzić wakacje w Živogošće i cenisz dobrą room service, dostęp do internetu i telewizji kablowej, to masz dwa hotele do wyboru: Nimfa i Punta. Oba te hoteli w Živogošće mają wyjątkowo rozwiniętą obsługę i infrastrukturę, która jest godna pochwały biorąc pod uwagę to mała wioska z zaledwie 500 mieszkańców.

Hotel Nimfa w Živogošće ma kort tenisowy i jednocześnie otwarty i zamknięty basen. Wszystkie 650 pokoje są klimatyzowane i sprzątane codziennie. Jeśli szukasz nocnym klubie w Živogošće, są dwie z nich w wyżej wymienionych hotelach tak masz szczęście. Jednak zabawa się nie kończy, ponieważ obóz Auto Dole w Živogošće przewiduje dodatkowe korty tenisowe, rowerowych oraz szlaki piesze i popularne sporty wodne są dostępne dla własnej przyjemności osobistego, jak również.

Nie ma prywatnych plaż w Živogošće, wszystkie z nich są publiczne. Jednak te dwa hotele, które posiadają plaże w ich sąsiedztwie dbać o nich, jak gdyby były ich własne. Pozostałe plaże są rozrzucone wszędzie i są w większości kamieniste. Z restauracji w Živogošće, próbuj i zarezerwować stolik w restauracji na plaży w Hotel Punta, wiadomo służyć fenomenalne dania na bazie ryb i muszli. Najwyżej, że z kilku kieliszków wina i masz przeznaczone mają wielki noc.

Jeśli jesteś jednym z tych ludzi, którzy lubią mieć aktywne życie wybrać urlop w Zivogosce. Ilość tam działalność z pewnością przewyższy Twoje oczekiwania. Inne niż klasyczne działań, takich jak tenis, koszykówka i siatkówka są rodzaje rozrywki w Živogošće, które są znacznie bardziej nadaje się do mentalności Dalmacji. Te niefrasobliwy działania obejmują Bocce ust autochthone sport, który obraca się wokół rzucania żelazne kule wokół małej kulki na końcu długiej sądu, zwycięzcą jest osoba, która rzuca piłkę najbliżej środkowej kuli). Następnie jest minigolf, który jest idealny dla osób, które chcą cieszyć się jakąś działalnością, ale są zbyt leniwi, aby rzeczywiście coś z tym zrobić.

Aha, i jeśli potknie się o zawyżonej liczbie hotelu lub na wakacje w Živogošće z żadnych dostępnych pokoi, nie martw się, ponieważ zawsze jest lokalny obóz auto, które zapewni Państwu zakwaterowanie w naturalnym środowisku.

Recommended